Mezoterapia skóry głowy Wrocław Krzyki - natychmiastowa pomoc dla Twoich włosów i skóry głowy!

Jak skutecznie dbać o włosy?

Mocne i lśniące włosy są marzeniem każdego. Stanowią nie tylko największą ozdobę, ale również odzwierciedlenie kondycji organizmu. Dlatego, kiedy stajesz w obliczu problemu łupieżu czy wypadania włosów, które do tej pory były Ci znane jedynie z reklam telewizyjnych, powinieneś reagować natychmiastowo. W celu uzyskania kompleksowej pomocy medycznej, trycholog we Wrocławiu służy swoim wsparciem.

mezoterapia skóry głowy wrocław

Jak dbać o włosy?

Jeżeli włosy są naturalnie piękne i zdrowe, nie trzeba poświęcać zbyt wiele energii, aby objąć je szczególną pielęgnacją. Zazwyczaj do wykonywania codziennych rytuałów wystarczają popularne kosmetyki dostępne w drogeriach, aptekach czy sklepach zielarskich. W bogatej ofercie rynkowej niemal każdy znajdzie produkt dla siebie. Ważne jest jednak, aby w gąszczu atrakcyjnych opakowań i promocyjnych cen dobrać formułę dopasowaną do potrzeb. Co natomiast ze skutecznością preparatów, które w opisie deklarują walkę z uporczywymi problemami, takimi jak wypadanie, przesuszanie czy łupież? Nie zawsze można pokonać je samodzielnie przy pomocy kosmetyków. Doświadczony trycholog z Wrocławia zaleca, aby nie bagatelizować żadnych niepokojących symptomów. Pogorszenie jakości skóry głowy oraz kondycji włosów to nie zawsze objawy naturalnych procesów zachodzących w organizmie. Chociaż stosowanie preparatów kosmetycznych w takiej sytuacji raczej nie zaszkodzi, nie należy jednak wymagać od nich spektakularnej skuteczności. Wielu problemom nie można bowiem zaradzić bez interwencji medycznej, która nie tylko pomoże wyeliminować utratę włosów, ale co ważniejsze, określić jej przyczynę.

Kiedy do trychologa?

Zanim podejmiesz samodzielnie kroki w kwestii leczenia zmian skórnych głowy, warto zasięgnąć porady specjalisty. Powszechnie dostępne preparaty nie zawsze skutecznie trafiają w sedno problemu i go rozwiązują. Pamiętaj, że Twoje potrzeby są najważniejsze i powinny być rozpatrywane indywidualnie – pod kątem wiedzy związanej z dziedziną jaką jest trychologia. Dlatego warto umówić się na wizytę u specjalisty, aby dać sobie szansę na szybki powrót do zdrowia.
Podczas pierwszego spotkania, trycholog we Wrocławiu (Krzyki) przeprowadza rozległy wywiad, a w razie potrzeby zleca lub wykonuje dodatkowe badania, aby zaproponować najlepszą terapię leczniczą w walce z problemem:

Trychologia we Wrocławiu dostępna dla mieszkańców Dolnego Śląska bazuje na zaawansowanym sprzęcie. Specjalistyczne urządzenie pozwala uzyskać wielokrotnie powiększony obraz, aby dokładnie przeanalizować charakter zmian i ich skalę, a kolejno wprowadzić kurację ukierunkowaną bezpośrednio na walkę z problemem wypadania włosów, łysienia. Trycholog we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki proponuje szerokie spektrum zabiegów, które dostarczają skórze głowy substancji aktywnych, aby odżywiać, leczyć oraz stymulować.

Mezoterapia skóry głowy Wrocław Krzyki Klinika Włosów - nasz hit!

Należą do nich:

 • mezoterapia igłowa skóry głowy - miejscowy zabieg, który polega na wykonywaniu mikro nakłuć i precyzyjnym wprowadzaniu składników odżywczych
  peeling skóry głowy, aby usunąć martwy naskórek i przygotować skórę do przyjęcia formuł odbudowujących
 • detoksykacja - zabiegi, które docierają głębiej i oczyszczają bardziej precyzyjnie niż kosmetyki sklepowe
 • regeneracja zniszczonych włosów, dla ich odbudowy oraz blasku
 • kuracje przeciwłupieżowe, przeciw łuszczycy, hamujące wypadanie włosów i ich utratę - których głównym celem jest eliminacja problemu i zapobieganie nawrotom choroby

Sprawdź CENNIK ZABIEGÓW

Jeżeli doświadczyłeś kilku z wymienionych wyżej efektów - nie czekaj na pogorszenie sytuacji! SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

Zwłaszcza, jeżeli mieszkasz we Wrocławiu. Możesz mieć pewność, że trychologia w tym mieście stoi na wysokim poziomie. Dlatego wybierając profesjonalny gabinet Klinika Włosów przy ul. Kamiennej 103, uzyskasz kompleksową pomoc w walce ze swoim problemem.

 

Co jest przyczyną zmian skórnych na głowie?

Rozmaite czynniki mogą mieć wpływ na wygląd włosów i kondycję skóry głowy. Jeżeli Twoi rodzice czy dziadkowie we wczesnym wieku zaczęli łysieć, prawdopodobnie Ty również będziesz narażony na utratę włosów w podobnym okresie życia.. Chociaż zmiany skórne są przede wszystkim determinowane przez genetykę, równie dobrze mogą być nabyte w wyniku działania czynników zależnych lub niezależnych od Ciebie.

Do najczęstszych przyczyn chorób skóry głowy należą:

 • zmiany hormonalne zachodzące w organizmie kobiety w okresie dojrzewania, po porodzie, w trakcie menopauzy
 • stres, zła dieta, miejski tryb życia, zanieczyszczenia
 • stany zapalne
 • uszkodzenia mechaniczne, które powstają w wyniku stosowania urządzeń emitujących ciepło - suszarki, lokówki, prostownicy oraz farbowanie włosów
 • obciążenia genetyczne

 

Jeżeli doświadczyłeś kilku z wymienionych efektów - SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Trycholog z Wrocławia w dzielnicy Krzyki na co dzień rozwiązuje problemy skórne, z jakimi do jego gabinetu zgłaszają się mieszkańcy tego miasta jego okolic i całego Dolnego Śląska. Jako że przyczyny problemów mają rozmaite podłoża, bardzo ważna jest szybka reakcja i wizyta u specjalisty z wieloletnim doświadczeniem.

Sprawdź CENNIK ZABIEGÓW

Naszym pacjentom oferujemy szeroką gamę kosmetyków trychologicznych. Po konsultacji z lekarzem trychologiem, wypisywane są na receptę. 
Zachęcamy do kontaktu: +48 790 702 002, mail:  kontakt@klinikawlosow.com
Wkrótce kosmetyki trychologiczne będą dostępne w naszym sklepie internetowym. Zakładka do sklepu znajduje się w górnym menu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Mezoterapia skóry głowy Wrocław - Gabinet trychologiczny Zapraszamy!