Warto!!!

Pani Elżbieta to wybitny specjalista, mogę to stwierdzić z pełnym przekonaniem ponieważ nie jest to pierwszy trycholog do którego udałem się z moim problemem a dopiero ona mi pomogła

ADAM

Dziękuję

Dziękuję za tak wspaniałe poradzenie sobie z problemem, który spędzał mi sen z powiek. Pani Elżbieta to wybitny specjalista, ale przede wszystkim osoba empatyczna, która bardzo mocno angażuje się w rozwiązanie problemu swoich pacjentów. Zleciła mi wykonanie dodatkowych badań i okazało się że wypadanie włosów jest objawem poważniejszych schorzeń, gdyby nie jej dociekliwość nie zostały by one zdiagnozowane. Po postawieniu diagnozy dobrała mi zabiegi i preparaty. Zabiegi wykonywane przez Panią Magdę są bardzo precyzyjne i skuteczne. Teraz po dwóch miesiącach kuracji widzę wyraźną poprawę!

Jolanta

Pełne zadowolenie

Gorąco polecam widać że specjaliści tutaj mają wiedzę i są zaangażowani w sprawy pacjenta
wywiad był bardzo szczegółowy, musiałam wykonać również dodatkowe badania dopiero wtedy dostałam odpowiednie leki i kosmetyki do pielęgnacji. Odkąd je stosuję widzę poprawę!

Kaja

Polecam

Moje włosy dawno nie były takie piękne, pełne blasku i silne bardzo cieszę się że tutaj trafiłam,
naprawdę warto.

Julia

Szczerze polecam

Głęboki ukłon w stronę Pani Elżbiety. Gdyby nie Jej wiedza i zainteresowanie , do dzisiejszego dniapewnie nie wiedziałabym , że choruję na tocznia To Ona powiedziała mi że na skórze mojej głowy mam typowy objaw tocznia ( nadmienić musze , że ze specyficznymi objawami chodziłam do różnych lekarzy , którzy nie wiedzieli co mi dolega ). zrobiłam odpowiednie badania…a teraz już od około pół roku biorę leki i jestem pod opieką specjalisty Jeszcze raz dziękuję Pani Elu. Z całego serca polecam

Renata

Polecam

Niby wygląd nie jest najważniejszy ale…Moje przerzedzające się włosy to jest dla mnie bardzo duży problem. Zdecydowałem się na wizytę tutaj i muszę przyznać, że podoba mi się fachowe podejście, bardzo szczegółowy wywiad dodatkowe badania, dopiero na tej podstawie dobrane suplementy i kosmetyki, nic więc dziwnego że działają widzę wyraźną poprawę!

Michał Woźniak