Zapalenie skóry głowy

Umów termin u trychologa

Trycholog Wrocław: mezoterapia włosów jako rekomendowany zabieg do redukcji łojotoku.

Łojotok to stan zapalny skóry o chronicznym i uporczywym przebiegu, cechujący się typowym złuszczaniem zlokalizowanym głównie w obrębie skóry owłosionej głowy i miejscach bogatych w gruczoły łojowe. Do jego rozwoju mogą prowadzić: nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy, nieprawidłowy skład łoju, zaburzone pH skóry, zbyt intensywne namnażanie się grzybów drożdżopodobnych na skórze głowy.

Zalegający na skórze łój skórny wpływa na jej nieprawidłowe funkcjonowanie zaburzając tym samym odżywianie cebulek. Łojotok może być przyczyną wypadania włosów, intensyfikować ten proces, a w skrajnych przypadkach prowadzić do łysienia.

Trycholog Wrocław: mezoterapia włosów i specjalistyczne zabiegi trychologiczne

W Klinice Włosów przeprowadzamy zabiegi pomagające znormalizować pracę gruczołów łojowych oraz przywrócić prawidłowe PH skóry. Minimalizują one objawy łojotokowego zapalenia skóry i ograniczają stany zapalne. Dobór preparatów oraz rodzaj terapii uzupełniającej dostosowany jest indywidualnie do potrzeb klienta przy uwzględnieniu przeciwwskazań oraz stopnia nasilenia zmian.

Rozwiązania:

Efekty:

  • Ukrwienie skóry oraz lepsze odżywienie włosów
  • Likwidacja bakterii i grzybów na skórze głowy
  • Stymulacja powstania nowych komórek
  • Rozluźnienie napięcia skóry głowy
  • Ograniczenie produkcji łoju

TRYCHOLOG WROCŁAW MEZOTERAPIA WŁOSÓW

Klinika Włosów, Wrocław, ul. Kamienna 133 lokal nr. 2 (obok stacji Shell)