Przeszczep włosów Wrocław Krzyki Klinika Włosów - kuracja PRP

Bez alergii, ryzyka uczulenia czy odrzucenia - nowoczesne metody transplantacji włosów stają się coraz bezpieczniejsze dla naszego organizmu. Dzięki wykorzystaniu własnych komórek krwi, czyli osocza bogatopłytkowego,  przeszczep włosów staje się niemalże bezbolesny.

Jedną z oferowanych przez Klinikę Włosów metod przeszczepu włosów jest kuracja PRP. Nazwa tej metody pochodzi od angielskiej nazwy osocza bogatopłytkowego czyli Platelet Rich Plasma (w skrócie PRP).

Osocze bogatopłytkowe pozyskiwane jest z krwi własnej pacjenta. To bogata w czynniki wzrostu substancja, zawierającą koncentrat płytek krwi. Poprzez wstrzyknięcie osocza w odpowiednio dobrane warstwy skóry uzyskuje się efekt przyspieszenia odnowy tkanek. Wykorzystywane są mechanizmy własnych procesów regeneracji organizmu.

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego są bardzo popularne m.in. w ortopedii i dermatologii estetycznej. Teraz znalazły również zastosowanie w transplantacji i zagęszczaniu włosów.

Przeszczep włosów nowoczesną metodą PRP wpływa pozytywnie na końcowy efekt przeszczepu włosów poprzez:

  • wspomaganie procesów regeneracyjnych
  • przyspieszanie gojenia się miejsc poboru włosa
  • ograniczanie wypadania własnych włosów - osocze podane w skórę głowy wzmacnia cebulki włosowe

Podczas zabiegu PRP pobrana zostaje krew pacjenta przez co jest on całkowicie bezpieczny - nie występują reakcje alergiczne ani nietolerancja na podaną substancję.

WAŻNE: kuracja osoczem PRP jest bezbolesna.

Przeszczep włosów Wrocław - kuracja PRP, Micro FUE i DHI

Sprawdź naszą ofertę: PRZESZCZEP WŁOSÓW WROCŁAW KLINIKA WŁOSÓW oraz CENNIK I PAKIETY WYJAZDOWE
Sprawdź pozostałe metody przeszczepu włosów dostępne w Klinice Włosów:

 

We wrocławskiej Klinice Włosów oferujemy również zabiegi wyjazdowe do sprawdzonego centrum transplantologii Clinicana w Stambule. Poznaj 10 powodów dla których warto przeprowadzić zabieg przeszczepu włosów właśnie w Turcji. Czytaj: przeszczep włosów w Turcji opinie pacjentów.

Przeszczep włosów Wrocław - przeszczep włosów w Turcji