Kosmetyki trychologiczne Wrocław Krzyki Klinika Włosów - kosmetyki lecznicze do włosów, dostępne na receptę w naszej klinice.

Kosmetyki w trychologii

Kosmetyki stosowane w trychologii to preparaty o podwójnym działaniu : pielęgnacyjnym i leczniczym. To co je wyróżnia wśród innych preparatów kosmetycznych to bogaty skład i duże stężenie składników aktywnych.

kosmetyki trychologiczne wrocław

W składzie profesjonalnych kosmetyków znajdziemy związki chemiczne, które mają zdolność do modyfikowania czynności komórkowych skóry. Do kompozycji tych składników wykorzystuje się najnowsze osiągnięcia biotechnologii, nanotechnologii i farmakologii. Produkowane są w takich samych warunkach i reżimie technologicznym jak lekarstwa i poddawane są testom klinicznym.

Kosmetyki trychologiczne dostępne u trychologa we Wrocławiu wspomagają proces leczenia różnych dolegliwości takich jak:

Środki o działaniu leczniczym zawierają substancje czynne: witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, hydroksykwasy, czynniki wzrostu, hormony, peptydy, ekstrakty roślinne, metale, komórki macierzyste.

Kosmetyki do włosów są ważnym narzędziem dla trychologa. Nie tylko leczą choroby skóry głowy. Pomagają także przygotować pacjenta i zwiększyć szanse powodzenia zabiegów na łysienie. W Klinice Włosów oferujemy specjalistyczną gamę profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz zapobiegania poważnym problemom z włosami.

Kosmetyki trychologiczne Wrocław Krzyki - Studio Essenza

Naszym pacjentom oferujemy szeroką gamę kosmetyków trychologicznych. Po konsultacji z lekarzem trychologiem, wypisywane są na receptę. 
Zachęcamy do kontaktu: +48 790 702 002, mail:  kontakt@klinikawlosow.com
Wkrótce kosmetyki trychologiczne będą dostępne w naszym sklepie internetowym. Zakładka do sklepu znajduje się w górnym menu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.