Przeszczep włosów metody DHI, FUE I PRP

Aktualnie w transplantologii wyróżniamy trzy, najskuteczniejsze metody przeszczepu włosów. Poniżej opisujemy każdą z nich. Przeszczep włosów metody: DHI, FUE i PRP.  DHI (Direct Hair Implantation) jest obecnie jedną z najbardziej zaawansowanych technik przeszczepiania włosów. Metoda DHI transplantacji włosów cechuje się użyciem specjalnych implatorów. Pozwalają one na lepszą kontrolę głębokości, jak i kierunku osadzania przeszczepów w skórze głowy. Włosy pobierane są identycznie jak metodzie micro FUE w postaci pojedynczych graftów (do 4 włosów) , jednak ich umieszczenie w miejscu przeszczepu za pomocą specjalnego implantatora pomaga ułożyć włosy pod odpowiednim kątem. W momencie osadzania nowych mieszków włosowych pomiędzy istniejącymi włosami, lekarz może wyraźnie zobaczyć naturalny kąt wzrostu włosów i dopasować ustawienie przeszczepianego włosa. Dzięki temu nowy włos będzie idealnie pasował do istniejących już włosów i razem będą układać się w naturalny sposób na głowie pacjenta.
Największą zaletą techniki DHI jest brak konieczności całkowitego golenia głowy.
  Zaletą jest także całkowita gwarancja braku blizn, ponieważ w metodzie DHI nie wykonuje się żadnych nacięć. Jest to szczególnie istotne w przypadku przeszczepiania włosów na twarzy, na przykład na brodzie lub brwiach. W porównaniu z innymi metodami przeszczepu włosów, czas rekonwalescencji po zabiegu jest krótszy (np. podczas metody FUE). Zabieg jest bezbolesny i odbywa się w znieczuleniu miejscowym obszarów pobierania i wszczepiania włosów. Sprawdź naszą ofertę: PRZESZCZEP WŁOSÓW oraz CENNIK I PAKIETY WYJAZDOWE

Przeszczep włosów metody FUE I PRP

Sprawdź pozostałe metody przeszczepu włosów dostępne w Klinice Włosów:  

TURCJA: Przeszczep włosów metody i opinie

We wrocławskiej Klinice Włosów oferujemy również zabiegi wyjazdowe do sprawdzonego centrum transplantologii Clinicana w Stambule. Poznaj 10 powodów dla których warto przeprowadzić zabieg przeszczepu włosów właśnie w Turcji. Czytaj: przeszczep włosów w Turcji opinie pacjentów.