Przeszczep włosów w Turcji

Jak przebiegają przygotowania do przeszczepu włosów w Turcji w profesjonalnej klinice transplantologii Clinicana ?

 

Ekstrakcja przeszczepów (graftów):

Na tym etapie pęcherzyki zostaną pobrane z tylnej części głowy (zwanej obszarem dawcy). Zaletą tego obszaru jest to, że hormon odpowiedzialny za wypadanie włosów w pozostałej części głowy nie ma na nie wpływu.

Kilka uwag technicznych podczas korzystania z techniki FUE:

Etap wycinania rozpoczyna się od zastosowania znieczulenia miejscowego w tylnym obszarze głowy, którym jest zespół włosów; procedura trwa 5 minut i odczuwa się jedynie niewielki ból związany z użyciem igieł. Proces ten jest wykonywany za pomocą ekstraktora, który wytwarza mikrootwory (0,7–0,8 mm), co jest główną zaletą metody FUE, ponieważ wytwarza bardzo małe i niewidoczne otwory. Szybko leczą się następnego dnia, nie pozostawiając przy tym żadnego niepokojącego efektu.

Na tym etapie pacjent leży na twarzy na specjalnym łóżku, aby wykonać przeszczep włosów, ale bez odczuwania bólu. Ten etap trwa od 2 do 2,5 godzin, w zależności od liczby pobieranych przeszczepów. Po ekstrakcji obszar jest sterylizowany i przykryty.

Przeszczep włosów w Turcji

Liczba pęcherzyków, które można uzyskać, jest proporcjonalna do intensywności banku włosów (obszar dawcy). Im bardziej obfity jest obszar dawcy, tym większa liczba pobranych pęcherzyków. Pod koniec tego etapu uzyskujemy żarówki potrzebne do przeszczepu włosów i określa się, czy są one pojedyncze, podwójne czy potrójne; następnie mieszki włosowe umieszcza się w pożywnym roztworze, aby utrzymać je w odpowiednim środowisku do czasu ich implantacji.

 

Rysowanie pierwszej linii włosów

Określenie przedniej linii włosów jest jednym z najważniejszych etapów przeszczepu włosów. Naturalna linia włosów zaczyna się tuż za ostatnią warstwą mięśniową na czole, co widać po uniesieniu brwi. Pacjent jest proszony o podniesienie czoła w górę, aby pokazać jego naturalną linię.

Linia frontu utworzona przez warstwy mięśniowe na czole ma tendencję do stopniowego wzrostu wraz z wiekiem: należy to wziąć pod uwagę przy wyborze nowej linii frontu włosów, aby uzyskać naturalny wygląd. Personel medyczny Clinicany wie o tym i dołoży wszelkich starań, aby spełnić życzenie pacjentów, aby uzyskać naturalne i zdrowe włosy.

Po narysowaniu linii frontu wybierane są obszary, w których włosy będą obfite, aby nadać naturalny wygląd i przywrócić gęstość włosów w obszarach docelowych. Gdy już zostaną pobrane, pacjent musi wyrazić zgodę na rozpoczęcie operacji. Wtedy zostanie poddany znieczuleniu miejscowemu na około 2 do 5 minut. Należy zauważyć, że pacjent nigdy nie odczuje bólu.

 

Przeszczep włosów w Turcji - kuracja PRP, Micro FUE i DHI

Sprawdź naszą ofertę: PRZESZCZEP WŁOSÓW WROCŁAW KLINIKA WŁOSÓW oraz CENNIK I PAKIETY WYJAZDOWE
Sprawdź pozostałe metody przeszczepu włosów dostępne w Klinice Włosów:

 

We wrocławskiej Klinice Włosów oferujemy zabiegi wyjazdowe do sprawdzonego centrum transplantologii Clinicana w Stambule.

Poznaj 10 powodów dla których warto przeprowadzić zabieg przeszczepu włosów właśnie w Turcji. Czytaj: przeszczep włosów w Turcji opinie pacjentów.