Przeszczep włosów w Stambule

Turcja stała się jednym z wiodących krajów w dziedzinie przeszczepów włosów FUE. Wpłynęły na to  umiejętności lekarzy i zastosowanie najnowszej technologii przeszczepu włosów na świecie, co daje gwarantowane wyniki. W tym kraju testowano nowe metody przeszczepów zanim pojawiły się one w Europie i Stanach Zjednoczonych, a w samym Stambule jest ponad 300 klinik, które się tym zajmują. 

Jednak jak znaleźć najlepsze miejsce na przeprowadzenie zabiegu? Najlepiej z pomocą polskiego pośrednika. Klinika Włosów we Wrocławiu zajmuje się organizacją i koordynacją wyjazdu do Turcji i przeprowadzenia profesjonalnego zabiegu przeszczepu włosów.

Przeszczep włosów w Stambule

 

 

Przeszczep włosów w Stambule (Turcja) metodą FUE

Metoda przeszczepu włosów FUE jest obecnie uważana za jedną z najważniejszych technik implantacji włosów. Centrum transplantacji włosów Clinicana w Stambule jest najlepszą kliniką transplantacji włosów w Turcji i zapewnia swoim pacjentom najnowsze metody i techniki, które osiągnęła współczesna nauka w tej dziedzinie. Ponadto koszt przeszczepu włosów w Turcji jest bardzo tani w porównaniu z jakością świadczonych usług i kosztem przeszczepu włosów w innych krajach.

Technika FUE

Metoda FUE opiera się na ekstrakcji mieszków włosowych z obszarów zwanych obszarami dawcy, które są odporne na czynniki powodujące wypadanie włosów oraz przeniesieniu do obszarów jasnych włosów lub łysienia - obszarów odbioru - przy użyciu specjalnych narzędzi w sposób który nie pozostawia linii ani blizn. Jest to bardzo istotna zmiana względem wcześniejszych metod przeszczepu włosów, w których usuwano część skóry głowy, a następnie zszywano ją nićmi chirurgicznymi, co zwykle pozostawiało bolesne blizny.

Dla odmiany technika FUE jest uważana za bezbolesną, a całkowite wyleczenie ma miejsce tylko 7-8 dni po przeszczepie włosów.

 

Konsultacja i przygotowanie przed operacją

Clinicana, czyli rekomendowana przez nas klinika, posiada w swoim zespole ekspertów i specjalistów w dziedzinie przeszczepiania włosów FUE. Oceniają stan medyczny każdego pacjenta i sprawdzają, czy dla danego przypadku możliwe jest leczenie farmakologiczne czy konieczny jest przeszczep włosów w Stambule.

Na dzień przed operacją wykonuje się badania krwi i goli głowę. Wszystkie etapy tego procesu są szczegółowo wyjaśnione pacjentowi.

 

Przeszczep włosów w Stambule - kuracja PRP, Micro FUE i DHI

Sprawdź naszą ofertę: PRZESZCZEP WŁOSÓW WROCŁAW KLINIKA WŁOSÓW oraz CENNIK I PAKIETY WYJAZDOWE
Sprawdź pozostałe metody przeszczepu włosów dostępne w Klinice Włosów:

 

We wrocławskiej Klinice Włosów oferujemy zabiegi wyjazdowe do sprawdzonego centrum transplantologii Clinicana w Stambule.

Poznaj 10 powodów dla których warto przeprowadzić zabieg przeszczepu włosów właśnie w Stambule. Czytaj: przeszczep włosów w Turcji opinie pacjentów.