Ekspert Trychologii Wrocław

mgr Elżbieta Fomenko - Trycholog

Założycielka Kliniki Włosów we Wrocławiu. Certyfikowany specjalista renomowanej, największej kliniki trychologicznej w Europie. Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Trychologicznego. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w praktycznych szkoleniach oraz kongresach z zakresu dermatologii i trychologii w Polsce i na świecie. Jest doświadczonym diagnostą schorzeń skóry głowy, specjalistą od chorób włosów. Renomowany specjalista w leczeniu zabiegowym a także w dziedzinie leczenia i pielęgnacji preparatami trychologicznymi. Szkoleniowiec, konsultant medycznego zagęszczania włosów.

Magdalena Czyrek - Trycholog

Specjalistka z zakresu medycznego diagnozowania i leczenia chorób skóry głowy i włosów.
Członek Polskiego Towarzystwa Trychologicznego.
Wieloletnie doświadczenie trychologiczne przekłada na prawidłowe zdiagnozowanie przyczyny schorzeń skóry głowy i wypadania włosów pacjentów zgłaszających się do naszej kliniki.
Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów trychologicznych.
Wdraża także odpowiednie procedury leczenia zarówno w postaci trychokosmetyków, zabiegów jak i specjalistycznej pielęgnacji.
Ekspertka z zakresu diagnostyki i zabiegów: mezoterapii igłowej, infuzji tlenowej, zabiegu dr Cyj, zabiegu na łodygę włosa
Wykonuje także szereg innych innowacyjnych zabiegów ograniczających wypadanie włosów.

Anna Iljanowska

W Klinice Włosów zajmuję się wykonywaniem zabiegów z zakresu opracowanych przez nas autorskich kuracji trychologicznych w skład których wchodzą zabiegi takie jak: peeling skóry głowy, mezoterapia igłowa, infuzja tlenowa, darsonwalizacja, lampy led PDT i inne.

Ceniona przez pacjentów za cierpliwość, spokój, fachowość oraz precyzję wykonywanych zabiegów.