O NAS

Trycholog Wrocław Krzyki Klinika Włosów to Gabinet Trychologiczny we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Powstał na zapotrzebowanie wszystkich osób cierpiącym na wszelkiego rodzaju dolegliwościami związanymi z chorobami skóry głowy i włosów. Nasi trycholodzy posiadają rozległą wiedzę pozwalająca na zdiagnozowanie i leczenie przyczyn wypadania włosów, powstania łupieżu, łuszczycy i wielu innych schorzeń. Oferujemy Państwu badania skóry głowy i włosów na specjalistycznym sprzęcie, które pozwala uzyskać wielokrotnie powiększony obraz, aby przeanalizować charakter zmian i ich skalę.

Współpracujemy ze wszystkimi specjalistami, którzy biorą udział w rozwiązaniu problemu (endokrynologiem, immunologiem, biotechnologiem, dietetykiem i innymi). Dysponujemy bogatą ofertą zabiegową, którą po przeanalizowaniu szczegółowych wykonanych i zleconych przez nas badań dobierzemy indywidualnie do Państwa problemu. Oferowane i wykonane w naszej klinice zabiegi skutecznie ograniczają wypadanie włosów i zatrzymują proces łysienia jednocześnie stymulując włosy do odrostu. Sprzyjają też leczeniu innych chorób skóry głowy. Rozpoznając Państwa problem zaproponujemy efektywną kurację domową. W Gabinecie Trychologicznym we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki wykonujemy leczenie: wypadania włosów, łojotoku, zapalenia skóry głowy, łupieżu, łuszczycy, łysienia plackowatego i androgennego oraz wiele innych schorzeń skóry głowy i włosów.

Organizujemy wyjazdy za granicę, do Stambułu w Turcji, do sprawdzonej kliniki w której prowadzone są przeszczepy włosów. Ceny wyjazdów są bardzo atrakcyjne, a dzięki opiece naszej Kliniki Włosów, otrzymują Państwo bezpieczeństwo organizacji przeprowadzone w Polsce.

Trycholog Wrocław

Włosy to nasza specjalizacja od wielu lat - sprawdź opinie