Łysienie

Umów termin u trychologa

Leczenie łysienia we Wrocławiu dr.Cyj - rekomendowany zabieg peptydowy, który intensywnie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania.

Łysienie może przebiegać gwałtownie lub przybierać formę niezauważalną. Długotrwały stres, nerwica lub silny wstrząs psychiczny może doprowadzić do nagłej utraty włosów w jednym lub kilku miejscach. Mówimy wówczas o łysieniu plackowatym. Łysienie tego typu może być także spowodowane także chorobami, które należy jak najszybciej zdiagnozować.

W Klinice Włosów w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu po przeprowadzeniu przez trychologa badań trichoskopowych i po wstępnej diagnozie kierujemy pacjenta do lekarzy odpowiedniej specjalizacji celem wykonania szczegółowych badań. Po analizie kompleksowych badań wdrażamy odpowiednią terapię celem zatrzymania łysienia plackowatego.

Istnieje jeszcze inny rodzaj łysienia gdzie nie ma gwałtownego wypadania włosów lecz następuje stopniowy ich zanik. Mamy wtedy do czynienia z miniaturyzacją mieszków włosowych z których w miejscu utraconego włosa wyrasta włos coraz słabszy, krótszy i cieńszy w w końcowym etapie łysienia przyjmuje postać meszku. W zaawansowanym etapie łysienia mieszki włosowe całkowicie zanikają.

Konsultacja z trychologiem i wykonanie badania mikro kamerą stanowi podstawę do oceny stopnia zaawansowania łysienia oraz ogólnego stanu skóry głowy. Jeżeli pacjent zgłosi się do nas odpowiednio wcześnie możliwe jest zahamowanie łysienia i znaczne opóźnienie postępowania tego procesu.

Zalecone przez naszą Klinikę Włosów preparaty do stosowania przez pacjenta oraz kuracje gabinetowe mogą przynieść bardzo dobre rezultaty. Przekażemy wskazania jak odpowiednio dbać o skórę głowy w warunkach domowych. Kuracje które zalecimy należy powtarzać. Pozwoli to spowolnić utratę włosów oraz na bieżąco stymulować je do odrostu.

REKOMENDUJEMY leczenie łysienia we Wrocławiu zabiegiem dr.Cyj

Rozwiązania:

Efekty:

  • Rewitalizacja cebulek
  • Zwiększenie ukrwienia i odżywienia skóry głowy
  • Pobudzenie wzrostu nowych włosów
  • Spowolnienie wypadania włosów a w wielu przypadkach zatrzymanie ich wypadania
  • Oczyszczenie zaczopowanych mieszków włosowych

Leczenie łysienia we Wrocławiu zabiegiem dr.Cyj

TRYCHOLOG WROCŁAW

Klinika Włosów, Wrocław, ul. Kamienna 133 lokal nr. 2 (obok stacji Shell)