trycholog wrocław zabieg dr.Cyj

Zabieg dr Cyj

Cena:

700 zł pojedynczy zabieg

Czas: 30 min.
Umów termin u trychologa

Dr. Cyj to pierwszy na świecie preparat peptydowy wykorzystywany w terapii problemów z włosami, który intensywnie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania. Preparat podawany jest metodą iniekcji, przez cieniutką igłę-kaniulę i ampułkostrzykawkę.

Zabieg z wykorzystaniem Dr Cyj Hair Filler hamuje proces wypadania włosów, działając na poziomie genów i DNA, pobudza krążenie
i odżywia owłosioną skórę głowy, rewitalizuje mieszki włosowe i przyspiesza porost włosów, pielęgnując skórę głowy.

Unikatowa formuła!

Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat- ich zwieńczeniem jest nowa unikatowa technologia 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również unikatowa technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych – „Sustained Release Technology”, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych.

Przebieg i opis badania:
Dr. Cyj to zabieg peptydowy, który intensywnie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania.
System zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym, które stymulują mikro krążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe.

Zabieg polega na wykonaniu serii mikro wkłuć ampułko strzykawką w jedno centymetrowych odległościach w powierzchniowe warstwy skóry właściwej głowy. Zabieg jest bezbolesny, jednakże u osób z podwyższonym progiem wrażliwości możliwe jest zastosowanie specjalnego żelu chłodzącego mającego za zadanie znieczulenie skóry.

Terapia trwa dwa miesiące. Dzięki opatentowanej technologii, substancja aktywna uwalnia się i wnika do cebulek włosowych przez 14 dni, dlatego efektywna formuła zabiegowa to 4 serie wykonywane co dwa tygodnie.

Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po upływie ½ roku. Pierwsze efekty widoczne są po 15 dniach od rozpoczęcia terapii.

Trycholog Wrocław - rekomendowany zabieg dr.Cyj

DR.CYJ Hair Filler otrzymał prestiżowe wyróżnienie – “PERŁĘ DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ 2017”! Nagrodę co roku przyznaje Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE), doceniając najlepsze preparaty i zabiegi medycyny estetycznej w różnych kategoriach.

DR.CYJ HAIR FILLER zwyciężył w kategorii ZDROWE WŁOSY i otrzymał zaszczytny tytuł PERŁY DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ 2017.

Lekarze dermatolodzy docenili DR.CYJ HAIR FILLER przede wszystkim za innowacyjne rozwiązania powolnego uwalniania preparatu oraz jego unikatową formułę, złożoną z 7 peptydów i kwasu hialuronowego.

Efekt zabiegu:

  • Zatrzymanie procesu wypadania włosów
  • Pobudzenie włosów do wzrostu
  • Zwiększenie gęstości włosów
  • Pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy
  • Rewitalizacja mieszków włosowych
  • Pielęgnuje skórę głowy
  • Wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie

Zabiegi polecane w:

TRYCHOLOG WROCŁAW ZABIEG DR CYJ

Klinika Włosów, Wrocław, ul. Kamienna 133 lokal nr.2 (obok stacji Shell)