OPINIE PACJENTÓW

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku: Klinika Włosów

Pani Elżbieta to wybitny specjalista, mogę to stwierdzić z pełnym przekonaniem ponieważ nie jest to pierwszy trycholog do którego udałem się z moim problemem a dopiero ona mi pomogła

Adam

Dziękuję za tak wspaniałe poradzenie sobie z problemem, który spędzał mi sen z powiek. Pani Elżbieta to wybitny specjalista, ale przede wszystkim osoba empatyczna, która bardzo mocno angażuje się w rozwiązanie problemu swoich pacjentów. Zleciła mi wykonanie dodatkowych badań i okazało się że wypadanie włosów jest objawem poważniejszych schorzeń, gdyby nie jej dociekliwość nie zostały by one zdiagnozowane. Po postawieniu diagnozy dobrała mi zabiegi i preparaty. Zabiegi wykonywane przez Panią Magdę są bardzo precyzyjne i skuteczne. Teraz po dwóch miesiącach kuracji widzę wyraźną poprawę!

Jolanta

Gorąco polecam widać że specjaliści tutaj mają wiedzę i są zaangażowani w sprawy pacjenta
wywiad był bardzo szczegółowy, musiałam wykonać również dodatkowe badania dopiero wtedy dostałam odpowiednie leki i kosmetyki do pielęgnacji. Odkont je stosuję widzę poprawę!

Kaja

Moje włosy dawno nie były takie piękne, pełne blasku i silne bardzo cieszę się że tutaj trafiłam,
naprawdę warto.

Julia

Mogę polecić, Pani Magda to wspaniała specjalistka! Stan moich włosów wyraźnie się poprawił!

Zygfryd

Myślałem że to u nas rodzinne, szybko pojawiają się zakola a potem jest już tylko gorzej jednak zdecydowałem się na wizytę i nie żałuję! Bardzo dokładny wywiad i szczegółowe badanie, opracowana kuracja bardzo mi pomogła, cieszę się, że włosów jest coraz więcej!

Krzysztof

Jestem bardzo zadowolona z leczenia, podoba mi się profesjonalne podejście, bardzo szczegółowy
wywiad zlecenie dodatkowych badań, kuracja jest dopasowana do potrzeb mojego organizmu i widzę ze mam coraz zdrowsze włosy!

Basia

ZAREZERWUJ TERMIN

Napisz lub zadzwoń do nas i wybierz dogodny termin.

+48 790 702 002

 kontakt@klinikawlosow.com

lub